Optyk Visus Toruń
Optomedyk Toruń
Optyk Visus Toruń


ZAPRASZAMY DO SALONÓW – NA NIEZOBOWIĄZUJĄCE I BEZPŁATNE BADANIE WZROKU I DOBÓR OKULARÓW. DUŻY WYBÓR OPRAW - WYSOKA JAKOŚĆ - ATRAKCYJNE RABATY!   Dla firm
OFERTA DLA FIRM
Szanowni Pracodawcy!

Wychodząc naprzeciw Rozporządzeniu Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z dnia 1 grudnia 1998 r. (Dz.U. Nr 148 poz. 973 § 8.2) pragniemy zaproponować Państwu nawiązanie współpracy oraz zaoferować wykonanie okularów dla Państwa pracowników, którzy narażeni są na szkodliwy wpływ promieniowania monitorów komputerowych.

Podczas ośmiogodzinnego czasu pracy przed ekranem komputera rejestruje się u człowieka około 30 000 ruchów gałek ocznych, w tym około 15 000 ruchów źrenicy. Jest to duże obciążenie dla oczu i może powodować pogorszenie ostrości widzenia, tzw. SYNDROM WIDZENIA KOMPUTEROWEGO, objawiający się: zamgleniem widzenia i zaburzeniami ostrości wzroku, bólami oczu i głowy, osłabieniem czucia barw, nadwrażliwością na światło, podwójnym widzeniem oraz suchością i zaczerwienieniem oczu.

W tym kontekście szczególnego znaczenia nabiera zapewnienie optymalnych warunków pracy dla Państwa pracowników, których zdrowie i efektywność pracy są najważniejsze.

Nasza oferta zapewnia:
  • Kompleksowe badanie wzroku przez lekarza okulistę, na które składa się: komputerowe badanie wzroku, badanie przedniego odcinka oka, ciśnienia śródgałkowego i badanie dna oka.

  • Satysfakcję dla pracowników, którzy znajdą w naszych salonach największy wybór opraw w różnych grupach cenowych oraz najwyższej jakości szkła okularowe, uszlachetnione wielowarstwowymi powłokami antyrefleksyjnymi, które eliminują uciążliwe refleksy świetlne, odbicia, poprawiają ostrość i kontrast obrazu, przez co wzrok mniej się męczy. Poprawia się komfort i jakość pracy u osób z wadą wzroku i pacjentów normowzrocznych (okulary "zerówki").

  • Atrakcyjne zniżki dla pracodawców, negocjowane indywidualnie przy podpisaniu kontraktu zbiorowego.

  • Możliwość wystawiania faktur zbiorowych.

Wybierając firmę Optyk Visus,

wybierasz dla swojego zespołu najwyższy standard ochrony wzroku.


Serdecznie zapraszamy!


Osoba do kontaktu:
Krzysztof Zbrojewski

tel. 601 077 779
87-100 Toruń, ul. Gałczyńskiego 45
e-mail: gabinet@optyk-visus-torun.plTORUŃ, UL. GAŁCZYŃSKIEGO 45

(56) 655-48-67
(56) 655-51-32

TORUŃ, UL. SULECKIEGO 2E

(56) 621-05-05
(56) 645-42-42