Dbamy o Twój wzrok

Nasz zespół doświadczonych okulistów, korzystający z nowoczesnego sprzętu i technologii, oferuje szeroki zakres usług, obejmujący zarówno rutynowe badania wzroku, jak i diagnozę i leczenie takich schorzeń jak zaćma, jaskra, AMD i cukrzycowa choroba oczu. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego pacjenta i dbamy o komfort
i bezpieczeństwo podczas wizyty.

Skontaktuj się z nami, aby umówić się na wizytę i dowiedzieć się więcej o naszych usługach.

Nasi specjaliści


BEATA GIBAS

Specjalista chorób oczu z wieloletnim doświadczeniem, zajmujący się diagnostyką i leczeniem jaskry, badaniem OCT w jaskrze i AMD, a także oferujący ogólną opiekę okulistyczną.


MARZENNA JANIAK

Doświadczony specjalista chorób oczu oferujący kompleksowe badania okulistyczne i troskliwą opiekę nad pacjentami w każdym wieku, ze szczególnym uwzględnieniem seniorów.


ANASTASIJA MURAKHTANOWA

Specjalista okulista chorób oczu zapewniający kompleksową opiekę nad pacjentami okulistycznymi.


BARTOSZ POTRZEBOWSKI

Specjalista chorób oczu, wykonujący zabiegi laserowe, diagnozujący i leczący pacjentów z jaskrą. Posiada doświadczenie w chirurgii okulistycznej, ze szczególnym uwzględnieniem chirurgii zaćmy i jaskry.

Nowoczesny sprzęt diagnostyki okulistycznej

Posiadamy nowoczesny sprzęt do diagnostyki i leczenia schorzeń oczu, m.in.: autorefraktometry, tonometry z pachymetrią, perymetry komputerowe, aparaty SOCT i angioOCT, laser Yag do zabiegów kapsulotomii, iridotomii przypodstawnej i SLT.

Autorefraktometria

Tonometria

Badanie w biomikroskopie okulistycznym

Ocena dna oka

SOCT
Badanie wlokien nerwowych RNFL,kompleksu komorek zwojowych GCC,ocena morfologii n.II-ONH,ocena grubosci rogowki i kata przesaczania.

PERYMETRIA KOMPUTEROWA
Ocena pola widzenia

SOCT
Ocena plamki żółtej dla pacjętów ze zwyrodnieniem plamki żółtej i schorzeniami siatkówki ,cukrzyca, stwardnieniem rozsianym.

ANGIOOCT
Ocena plamki zoltej u pacjentow z AMD

Świadczymy usługi dla pacjentów

  • NFZ
  • na umowę z innymi podmiotami medycznymi
  • prywatnie

Masz pytania — skontaktuj się
z nami, chętnie pomożemy